Uroczystość nadania imienia gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej

Dzisiejszy dzień w naszej szkole był niezwykle podniosły i wyjątkowy. Nadano jej imię generał brygady profesor Elżbiety Zawackiej. Nieprzypadkowa była data wydarzenia, bowiem 19 marca mija 115 rocznica urodzin „Zo”.

W uroczystości wzięli udział uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Wystąpiła orkiestra szkolna, która wprowadziła nas w nastrojową atmosferę tego wyjątkowego momentu. Nie zabrakło również spektaklu słowno-muzycznego, będącego pełnym hołdem dla patronki i jej wyjątkowych osiągnięć. Gra aktorska, mistrzowskie wykonanie pieśni, muzyka i odświętna dekoracja stworzyły nastrój, który wśród widzów wycisnął niejedną łzę.

Dyrektor Szkoły pani Małgorzata Kolimaga zebrała wiele gratulacji, związanych z funkcjonowaniem placówki oraz wychowaniem patriotycznym dzieci i młodzieży.

Wydarzenie to będzie kolejną chlubną kartą w historii całego lokalnego środowiska.