ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 24 listopada w naszej szkole odbył się „Światowy Dzień Pluszowego Misia” . Uczniowie klas 0-6 byli przebrani się za swoje ulubione postacie z bajek oraz przyniosły do szkoły swojego ulubionego misia.

Samorząd Uczniowski oraz Samorząd Wolontariatu przygotował dla dzieci krzyżówki dotyczące znajomości bajek jak również odbyła się rywalizacja międzyklasowa w rozwiązywaniu krzyżówek.

Samorząd wolontariatu przygotował i przeprowadził zabawy i animacje dla całej społeczności uczniowskiej klas 0-6.

Na koniec imprezy został rozstrzygnięty konkurs plastyczny: „ MÓJ ULUBIONY MIŚ”

Wszyscy uczniowie , którzy wzięli udział w konkursie otrzymali wyróżnienie oraz drobne upominki. Natomiast najładniejsze i najciekawsze prace zostały nagrodzone:

I miejsce zajęła: Julia Wantowska kl.0

Amelia Kuryś kl.0

Zuzanna Duszyńska

II miejsce zajęła: Zuzanna Machnicka kl.4

Natalia Pokorowska kl.2

Marcel Wesołowski kl.5

III miejsce zajęła: Milena Najdowska kl. 2

Oliwia Ścieżyńska kl. 3

Cezary Werachowski kl0

Bardzo dziękuję wolontariuszom za przygotowanie i poprowadzenie animacji dla naszych uczniów z okazji Dnia pluszowego misia.

SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJE: LIDII RANISZEWSKIEJ, WIKTORII KILIAN ADRIANOWI LEWENDOWSKIEMU, ZUZANNIE SOBCZAK , DOROCIE NOWACKIEJ , JOANNIE DREWNOWSKIEJ, MALWINIE OSTROWSKIEJ, MARCELINIE MICHALSKIEJ WANESIE BOBER, ANSTAZJI RANISZEWSKIEJ , KATARZYNIE JAGUŚ

Serdeczne Podziękowania składam pani dyrektor Małgorzacie Jaśkiewicz za ufundowanie nagród oraz słodyczy.

Małgorzata Pietrzak